פרופילים של תורמים עם תמונותיהם כבוגרים

 קבלי את התמונה המלאה של תורם הזרע העתידי שלך עם תמונותיו כבוגר.

האם תהית אי פעם כיצד נראים תורמי הזרע של Cryos כבוגרים? בחיפוש  התורמים שלנו, תוכלי למצוא תורמים נבחרים אשר  צילומיהם המקצועיים כבוגרים מצורפים לפרופיל המורחב שלהם. 

מחפשת תורם הנראה כמוך או כמו בן/בת הזוג שלך? 

אנו יודעים כי לאנשים רבים יש העדפות בנוגע למראה החיצוני של התורמים שלהם. למשל, במקרה שתרצי למצוא תורם זרע החולק את  את אותן המאפיינים הבסיסיים אתך או עם בן/בת הזוג שלך.  

לכל התורמים עם תמונות כבוגרים יש גם פרופיל מורחב הכולל שאלון, תמונותיו כילד, הודעה בכתב-יד, הקלטה קולית ופרופיל אינטליגנציה רגשית. הם כולם לא-אנונימיים, כלומר, לילדך תהיה אפשרות ליצור קשר עם התורם בשלב מאוחר יותר בחייו.  

צילומים מקצועיים של תורמי הזרע 

לתורמים של Cryos בעלי תמונות בוגרים זמינות, מצורפות 6-5 תמונת צבע לפרופיל התורם שלהם. התמונות צולמו בידי צלם מקצועי, ואיכותן הגבוהה מאפשרת לך לזהות את תכונותיו הגופניות של התורם מקרוב. 

גישה לתמונותיו של תורם הזרע כבוגר 

תוכלי לקבל גישה לתורמים עם תמונותיהם כבוגרים בחיפוש התורם. על ידי סימון “כן” בתפריט הגלילה הנפתח “תמונות בוגרים”, תראי את המבחר המלא של התורמים אשר תמונותיהם כבוגרים זמינות. הפרופילים גם מסומנים בזהב בעמוד חיפוש התורמים, וניתן לזהותם בקלות. 

לצפייה בתמונות בוגרים של תורמי הזרע הנבחרים, עלייך לרכוש גישה. גישה זו מאפשרת לך לראות את כל תמונות הבוגרים הזמינות באותו הזמן. הגישה ניתנת לשלושה חודשים ועלותה 200 אירו לפני מע”מ. תוכלי לרכוש גישה על ידי לחיצה על סמל תמונת הבוגר של כל אחד מהתורמים עם תמונות בוגר בעמוד חיפוש התורם.  

תורמים חדשים עם תמונותיהם כבוגרים ימשיכו להתווסף 

לחלק מתורמי הזרע של Cryos קיימות תמונות בוגרים זמינות בפרופיל שלהם. תורמים חדשים עם תמונות בוגרים ימשיכו להתווסף לעמוד חיפוש התורם. כדי לראות  כמה תורמים בעלי תמונות בוגרים זמינים בכל רגע נתון, אנא  נסתייעי במנוע חיפוש התורמים וצמצמי את החיפוש לתמונות בוגרים.     

חפשי פרופילים של תורמים עם תמונותיהם כבוגרים כאן.  

אנא שימי לב כי האדם בתמונה למלעלה הוא דוגמן ואינו חלק ממאגר התורמים של Cryos. 

משלוח
רשיונות
סוגים ופרופילים